Wolontariusze Hospicjum Domowego im. św. Wojciecha w Mrągowie dnia 25 września 2019 r. uczestniczyli w warsztatach szkoleniowych dofinansowanych ze środków budżetu Gminy Miasta Mrągowo w ramach wspierania realizacji zadania publicznego „Promocja i organizacja wolontariatu”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich wolontariuszy Hospicjum Domowego im. św. Wojciecha chcących podnieść swoje umiejętności na warsztaty dotyczące tworzenia sieci wsparcia społecznego oraz sposobów wzmacniania rodziny w sytuacji choroby nowotworowej. Odbędą się one dnia 25.09.2019 r. od godz. 15.00.

Hospicjum Domowe im. Św. Wojciecha w Mrągowie organizuje warsztaty dla osób opiekujących się w domu swoimi bliskimi chorymi.

Chcemy zwrócić szczególną uwagę opiekunom na to, jak zadbać również
o siebie i jak radzić sobie  w sytuacjach szczególnie trudnych.

Warsztaty poprowadzi Daria Woźniel  trener warsztatów

Szkolenie odbędzie się w Domu Parafialnym przy kościele Św. Wojciecha
w Mrągowie, w dniu 30.11.2018 r. (sobota) w godz. 9.00 – 11.00

Serdecznie zapraszamy opiekunów rodzinnych.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom Warsztatów Terapii Zajęciowej w Mikołajkach, którzy pod przewodnictwem pani Małgorzaty Kozłowskiej przekazali Nam własnoręcznie wykonane śliczne serduszka oraz kosz smakołyków w ramach podziękowań za trud wkładany przez Naszych wolontariuszy w posługę hospicyjnej.

Hospicjum Domowe im. Św. Wojciecha  w Mrągowie zaprasza na Mszę Świętą za wszystkie osoby zajmujące się opieką nad bliskimi chorymi w domu.

Odbędzie się ona 21.10.2018 r. (niedziela) o godz. 16.00 w Kościele św. Wojciecha w Mrągowie.