Nadszedł czas na kolejną ogólnopolską kampanię „Hospicjum to też życie”. Tegoroczna już XII Kampania prowadzona jest pod hasłem „Dzieci radzą sobie same tylko w bajkach. Pomóż osieroconym dzieciom”.

Nasze Hospicjum włącza się do Kampanii realizowanej przez Fundację Hospicyjną z Gdańska poprzez organizację:

1. Koncertu „Głosy dla hospicjów” – Msza Św. z koncertem zespołu młodzieżowego pod kier. Małgorzaty Luszowskiej i Dobrosławy Nysztal.
Msza Św. odbędzie się w dniu 18.10.2015 r. o godz. 10.30 w Kościele pw. Św. Wojciecha w Mrągowie. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. Spotkania z dziećmi w CKiT Mrągowo poświęcone czytaniu ulubionych bajek, we współpracy z biblioteką miejską w Mrągowie realizującą kampanię „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Dzieci z klas „0” Przedszkoli : „Stokrotka”,
„Bajka”, „Kubuś”, „Nasze Pociechy” wysłuchają m.in. bajkę „Dziewczynka z Zapałkami” zaaranżowaną do czytania na potrzeby kampanii hospicyjnej przez panią Irenę Grochla – przedstawicielkę Biblioteki Miejskiej. Czytanie odbędzie się w dniu 27.10.2015 r. (wtorek) o godz. 9.30 w sali widowiskowej CKiT.